zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe
NECROEXPO Kielce 2009
NECROEXPO Kielce 2009
Przedstawiciele największych firm pogrzebowych z Europy, dwa tysiące zwiedzających, branżowe szkolenia i spotkania. 19 czerwca 2009 roku w Kielcach rozpoczną się już III Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej NECROEXPO.

Targi NECROEXPO to największa wystawa branży pogrzebowej w Polsce.
W poprzedniej edycji udział wzięło wystawców nich blisko 100 wystawców z kraju i zagranicy, co oznacza, że impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród firm, ale także zwiedzających i specjalistów. Targi skierowane są do producentów wyrobów związanych z branżą pogrzebową, firm świadczących usługi pogrzebowe, jak również administratorów cmentarzy. Udział w NECROEXPO jest doskonałą promocją dlatargi_pogrzebowe przedsiębiorców biorących w nich udział, okazją do prezentacji swoich osiągnięć i pozyskania nowych kontrahentów. Na targach NECROEXPO swoją ofertę prezentują przede wszystkim domy pogrzebowe, firmy produkujące trumny, sarkofagi, urny oraz inne akcesoria związane z obrządkiem pogrzebowym. Podczas wystawy można obejrzeć wyroby rzemiosła artystycznego i sztuki użytkowej oraz rośliny dekoracyjne. Na targach zapoznać się można z najnowszymi propozycjami firm świadczących usługi transportowe oraz prowadzących ceremonie pogrzebowe, a także instytucjami odpowiedzialnymi za projektowanie, utrzymanie oraz administrowanie cmentarzami.

Każdej edycji targów NECROEXPO towarzyszą konferencje branżowe między innymi na temat organizacji pogrzebów świeckich i wyznaniowych, prawnych aspektów transportu i pochówku, zmian w prawie targi_pogrzebowe2pogrzebowym oraz prowadzenia ceremonii pogrzebowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także szkolenia dotyczące przygotowania osoby zmarłej do pogrzebu: balsamowanie, rekonstrukcja, kosmetyka pośmiertna, ubranie czy toaleta. W 2007 roku podczas II Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej odbyły się również specjalne pokazy florystyczne, a także giełda luksusowych karawanów i melexów. Hitem wystawy okrzyknięto niezwykle elegancki melex w stylu retro.

Targi NECROEXPO są najlepszą okazją do zaprezentowania aktualnej oferty swojej firmy oraz doskonałym miejscem wymiany poglądów i doświadczeń, uzyskania ciekawych informacji o trendach na rynku, jak również do spotkania i integracji całej branży.

Organizator:

TARGI KIELCE
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
e-mail: biuro@targikielce.pl
tel. 41 365 12 22
fax 41 345 62 61Targi Kielce

KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
nagrobki
KANDELA

Firma KANDELA jest wieloletnim i doświadczonym producentem świec nagrobkowych o najwyższej jakości. Naszą działalność prowadzimy od 1983 r. Od samego początku kładziemy duży nacisk na jakość...

PRODUKTY
trumny
Komory chłodnicze na trumny
Komora chłodnicza wykonana ze stali nierdzewnej (wnętrze) oraz blachy lakierowanej (zewnętrzne ścianki), ocieplona, wyposażona w wydajny i...

Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe