zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na stronach Funeralis.pl - pierwszego portalu branży pogrzebowej w Polsce!

Nie da się nie zauważyć, że branża pogrzebowa przejawia wyrażne oznaki rozwoju. Coraz bogatszy kalendarz targów funeralnych i kursów specjalistycznych, wstępowanie polskich stowarzyszeń branży pogrzebowej w struktury międzynarodowe i zainteresowanie polskich przedsiębiorców pogrzebowych nowymi trendami, czego dowodem jest ich udział w targach międzynarodowych pozwala sądzić, iż przed branżą lata dynamicznego rozwoju.

Podstawową funkcją serwisu jest dostarczanie aktualnych informacji dotyczących wydarzeń branżowych, targów, przepisów prawnych etc.

Drugą - ale równie ważną funkcją - jest budowa katalogu branżowego. Już teraz w Internecie pojawia się coraz bogatsza oferta firm pogrzebowych, producentów trumien, urn, krematoriów, innych akcesoriów pogrzebowych i usług. Aby oferta branży miała charakter spójny i profesjonalny, wprowadzamy katalog branżowy firm, produktów i usług, w którym znajdzie się kompleksowa oferta branży pogrzebowej.

Natomiast firmy - dla których oferta bezpłatnego katalogu branżowego jest niewystarczająca - zapraszamy do kontaktu w celu zamieszczenia na stronach portalu dodatkowych form reklamy.

Po okresie testowania, od 1 czerwca 2007 roku portal jest w pełni funkcjonalny.

Od 1 września 2007 roku zapraszamy na strony anglojęzycznego katalogu poświęceonego branży pogrzebowej www.funeralis.com  

KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
nagrobki
JARPOL-KAM Jarosław Pacek

Firma powstała w 1997 r. Oferujemy PROFESJONALNE KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE na najwyższym poziomie: - eleganckie i nowoczesne karawany, - trumny i urny w przystępnych cenach a na...

PRODUKTY
trumny
Znicze Elektroniczne
Znicze Elektroniczne Przedstawiona w serwisie oferta zniczy nie jest kompleksowa. Pełna oferta na www.znicz-kam.pl Zapraszamy!

Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe