zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na stronach Funeralis.pl - pierwszego portalu branży pogrzebowej w Polsce!

Nie da się nie zauważyć, że branża pogrzebowa przejawia wyrażne oznaki rozwoju. Coraz bogatszy kalendarz targów funeralnych i kursów specjalistycznych, wstępowanie polskich stowarzyszeń branży pogrzebowej w struktury międzynarodowe i zainteresowanie polskich przedsiębiorców pogrzebowych nowymi trendami, czego dowodem jest ich udział w targach międzynarodowych pozwala sądzić, iż przed branżą lata dynamicznego rozwoju.

Podstawową funkcją serwisu jest dostarczanie aktualnych informacji dotyczących wydarzeń branżowych, targów, przepisów prawnych etc.

Drugą - ale równie ważną funkcją - jest budowa katalogu branżowego. Już teraz w Internecie pojawia się coraz bogatsza oferta firm pogrzebowych, producentów trumien, urn, krematoriów, innych akcesoriów pogrzebowych i usług. Aby oferta branży miała charakter spójny i profesjonalny, wprowadzamy katalog branżowy firm, produktów i usług, w którym znajdzie się kompleksowa oferta branży pogrzebowej.

Natomiast firmy - dla których oferta bezpłatnego katalogu branżowego jest niewystarczająca - zapraszamy do kontaktu w celu zamieszczenia na stronach portalu dodatkowych form reklamy.

Po okresie testowania, od 1 czerwca 2007 roku portal jest w pełni funkcjonalny.

Od 1 września 2007 roku zapraszamy na strony anglojęzycznego katalogu poświęceonego branży pogrzebowej www.funeralis.com  

KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
nagrobki
Arper

Arper dostawca branży pogrzebowej. Produkujemy szeroką gamę wyrobów przeznaczonych dla administratorów cmentarzy, do kaplic, do kościołów, do prosektoriów, do szpitali, dla zakładów pogrzebowych,...

PRODUKTY
Usługi Pogrzebowe Katowice Feniks
kompleksowa organizacja i obsługa pogrzebów katolickich i świeckich, krajowy i międzynarodowy transport zmarłych, eksportacja...

Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe