zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe
Pogrzeb on line
Pogrzeb on line
Okazuje się, iż pogrzeb można obejrzeć z każdego miejsca na świecie siedząc wygodnie na dywanie.
Australijska firma Funeralcast oferuje specjalistyczne usługi pogrzebowe dla rodzin mających trudności w aktywnym uczestnictwie na pogrzebie członków czy przyjaciół rodziny zmarłego.

Funeralcast jest produkowana przez Mediahouse Technology, australijską agencję wykorzystującą wideo streaming i webcast od 1997 roku. To webcast poświęcone pogrzebowi, czyli jego transmisja na żywo w Internecie. Usługa dająca dostęp do tzw. „pakietu FuneralCast” kostuje około 290 euro i obejmuje dystrybucję wideo, personalizowaną stronę internetową, prywatny pogrzeb on line, księgę kondolencyjną dla gości, możliwość archiwizowania webcastu przez miesiąc, wsparcie i pomoc techniczną dla uczestników uroczystości. Po opłacie niewielkiej sumy można przedłużyć okres umieszczenia w Internecie.

Usługa rozpowszechnia się i niektóre zakłady pogrzebowe na świecie zaczynają też oferować możliwość przesłania na żywo pogrzebu za pomocą Internetu.

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że Internet nie zna granic, a coraz bardziej rozwijający się webcasting spowodował zainteresowanie się światowych sieci telewizyjnych tematem. Cóż…nasuwa się pytanie co jeszcze nowego przyniesie przyszłość.

Autorka: Urszula Arczewska

Skomentuj tekst na forum

KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
nagrobki
Amen usługi pogrzebowe Wrocław, od 1949r.

Zakład pogrzebowy Amen założony w 1949 roku we Wrocławiu od ponad sześćdziesięciu lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Zajmujemy się całodobowym transportem zwłok, rezerwacją terminów...

PRODUKTY
trumny
Transport pogrzebowy
Zapewniamy Państwu całodobowy transport ciał zmarłych na terenie kraju i poza jego granicami. Firma nasza oferuje do przewozu zmarłych autokarawany...

Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe