zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe
NECROEXPO Kielce 2007
NECROEXPO Kielce 2007

W dniach 15-17 czerwca 2007 r. w pawilonach wystawowych kieleckiego ośrodka targowego odbędą się po raz drugi Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej NECROEXPO. Współorganizatorem targów jest Polska Izba Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej...

NECROREXPO to największe jak do tej pory targi branży pogrzebowej w Polsce. Podczas targów swoją ofertę produktów i usług prezentują domy pogrzebowe, firmy produkujące trumny, sarkofagi, urny, a także inne akcesoria pogrzebowe. Podczas wystawy można obejrzeć wyroby rzemiosła artystycznego i sztuki użytkowej oraz rośliny dekoracyjne. Na targach prezentują się również firmy świadczące usługi transportowe oraz prowadzące ceremonie pogrzebowe, a także instytucje odpowiedzialne za administrowanie cmentarzami oraz za ich projektowanie i utrzymanie. 

Podczas poprzedniej edycji na targach prezentowało się 50 wystawców. NECROEXPO towarzyszyły konferencje i szkolenia branżowe, między innymi na temat organizacji pogrzebów świeckich i wyznaniowych, prawnych aspektów transportu i pochówku, prowadzenia ceremonii pogrzebowych i oprawy muzycznej.Targi są okazją do zaprezentowania aktualnej oferty, wymiany poglądów i doświadczeń, uzyskania ciekawych informacji o trendach na rynku, jak również spotkania i integracji osób z branży.

Targi NECROEXPO odbywają się w tym samym terminie, co XII Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn Kamieniarskich INTERKAMIEŃ.

Więcej informacji na temat programu targów i kosztów uczestnictwa na stronie organizatora targów.

Źródło: http://www.ctk.com.pl/targi/necroexpo/

KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
nagrobki
A.Archon

A.Archon, mający swą siedzibę przy ulicy M. Skłodowskiej - Curie 49, to najstarszy Zakład Usług Pogrzebowych we Wrocławiu oferujący kompleksową organizację każdego rodzaju pogrzebu. Od ponad dwóch...

PRODUKTY
Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe