zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe
NECROEXPO – największa wystawa branży pogrzebowej w Polsce w 2009 roku.
NECROEXPO – największa wystawa branży pogrzebowej w Polsce w 2009 roku.
Jedyna w Europie Giełda Używanych Karawanów i Melexów pod zadaszeniem, pokazy florystyczne, szkolenia branżowe z dziedziny obrzędów pogrzebowych, etyki reklamy, higieny w zakładach, konserwacji zmarłych czy nieliturgicznej oprawy muzycznej pogrzebów. Przedstawiciele największych firm pogrzebowych z Europy spotkają się w połowie czerwca w Kielcach na III Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej.

Podczas wystawy odbędą się także zdjęcia do pełnometrażowego filmu fabularnego „Dwa światy, zaświaty”.
Targi NECROEXPO to największa wystawa branży pogrzebowej w Polsce w 2009 roku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród firm, ale także zwiedzających i specjalistów. Targi skierowane są do producentów wyrobów związanych z branżą pogrzebową, firm świadczących usługi pogrzebowe, jak również administratorów cmentarzy. Udział w NECROEXPO jest doskonałą promocją dla przedsiębiorców w nich uczestniczących, okazją do prezentacji swoich osiągnięć i pozyskania nowych kontrahentów. Na targach NECROEXPO swoją ofertę zaprezentują przede wszystkim firmy produkujące trumny, sarkofagi, urny oraz inne akcesoria związane z obrządkiem pogrzebowym czy producenci karawanów. Podczas wystawy można będzie obejrzeć wyroby rzemiosła artystycznego i sztuki użytkowej oraz rośliny dekoracyjne, a także zapoznać się z najnowszymi propozycjami firm świadczących usługi transportowe oraz prowadzących ceremonie pogrzebowe oraz instytucjami odpowiedzialnymi za projektowanie, utrzymanie oraz administrowanie cmentarzami.

Każdej edycji targów NECROEXPO towarzyszą konferencje branżowe. W tym roku podczas licznych spotkań podejmowane będą między innymi takie tematy jak: zwiększenie przychodów i skrócenie czasu pracy dzięki oprogramowaniom i usługom internetowym, tanatokosmetyka – pozytywne psychologiczne oddziaływanie na osoby pogrążone w żałobie czy muzyka nieliturgiczna w liturgii - pogrzebowe pole minowe. Wykłady i dyskusje prowadzone będą przez doświadczonych specjalistów.

Ponadto w tym roku w Kielcach już po raz drugi podczas targów NECROEXPO odbędzie się jedyna w Europie Giełda luksusowych karawanów i melexów pod zadaszeniem. Przedstawiciele zakładów pogrzebowych podczas targów będą zatem mieć okazję obejrzenia aut a nawet zakupu takiego samochodu. Dodatkową atrakcją będą stylizowane na stare modele karawanów nowe samochody i melexy. Przy współpracy Biura Kwiatowego Holandia z Warszawy podczas każdego dnia targów powstaną bardzo atrakcyjne kompozycję kwiatowe i wiązanki z przeróżnych kwiatów oraz rzadko spotykanych roślin. A to tylko część atrakcji.
Targi NECROEXPO są najlepszą okazją do zaprezentowania aktualnej oferty swojej firmy oraz doskonałym miejscem wymiany poglądów i doświadczeń, uzyskania ciekawych informacji o trendach na rynku, jak również do spotkania
i integracji całej branży. Według statystyk z 2007 roku aż 95 % wystawców dotarło ze swoją ofertą do potencjalnych klientów.
Współorganizatorem wystawy jest Polska Izba Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej.


Zapraszamy do Targów Kielce już 19 czerwca!   


Dodatkowych informacji udziela:

Justyna Gawęcka
Specjalista ds. Promocji
Targi Kielce
Tel. (41) 365 12 35
e-mail: gawecka.j@targikielce.pl

KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
WIDEOFILM

Filmowanie uroczystości żałobnych w sposób godny i odpowiedzialny.

PRODUKTY
trumny
Antaby
Produkt jest dostępny w 5 wersjach kolorystycznych tj : - stare złoto, - złoty połysk, - złoty mat, - srebrny, - miedź Więcej informacji...

Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe