zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe
NECROEXPO – największa wystawa branży pogrzebowej w Polsce w 2009 roku.
NECROEXPO – największa wystawa branży pogrzebowej w Polsce w 2009 roku.
Jedyna w Europie Giełda Używanych Karawanów i Melexów pod zadaszeniem, pokazy florystyczne, szkolenia branżowe z dziedziny obrzędów pogrzebowych, etyki reklamy, higieny w zakładach, konserwacji zmarłych czy nieliturgicznej oprawy muzycznej pogrzebów. Przedstawiciele największych firm pogrzebowych z Europy spotkają się w połowie czerwca w Kielcach na III Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej.

Podczas wystawy odbędą się także zdjęcia do pełnometrażowego filmu fabularnego „Dwa światy, zaświaty”.
Targi NECROEXPO to największa wystawa branży pogrzebowej w Polsce w 2009 roku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród firm, ale także zwiedzających i specjalistów. Targi skierowane są do producentów wyrobów związanych z branżą pogrzebową, firm świadczących usługi pogrzebowe, jak również administratorów cmentarzy. Udział w NECROEXPO jest doskonałą promocją dla przedsiębiorców w nich uczestniczących, okazją do prezentacji swoich osiągnięć i pozyskania nowych kontrahentów. Na targach NECROEXPO swoją ofertę zaprezentują przede wszystkim firmy produkujące trumny, sarkofagi, urny oraz inne akcesoria związane z obrządkiem pogrzebowym czy producenci karawanów. Podczas wystawy można będzie obejrzeć wyroby rzemiosła artystycznego i sztuki użytkowej oraz rośliny dekoracyjne, a także zapoznać się z najnowszymi propozycjami firm świadczących usługi transportowe oraz prowadzących ceremonie pogrzebowe oraz instytucjami odpowiedzialnymi za projektowanie, utrzymanie oraz administrowanie cmentarzami.

Każdej edycji targów NECROEXPO towarzyszą konferencje branżowe. W tym roku podczas licznych spotkań podejmowane będą między innymi takie tematy jak: zwiększenie przychodów i skrócenie czasu pracy dzięki oprogramowaniom i usługom internetowym, tanatokosmetyka – pozytywne psychologiczne oddziaływanie na osoby pogrążone w żałobie czy muzyka nieliturgiczna w liturgii - pogrzebowe pole minowe. Wykłady i dyskusje prowadzone będą przez doświadczonych specjalistów.

Ponadto w tym roku w Kielcach już po raz drugi podczas targów NECROEXPO odbędzie się jedyna w Europie Giełda luksusowych karawanów i melexów pod zadaszeniem. Przedstawiciele zakładów pogrzebowych podczas targów będą zatem mieć okazję obejrzenia aut a nawet zakupu takiego samochodu. Dodatkową atrakcją będą stylizowane na stare modele karawanów nowe samochody i melexy. Przy współpracy Biura Kwiatowego Holandia z Warszawy podczas każdego dnia targów powstaną bardzo atrakcyjne kompozycję kwiatowe i wiązanki z przeróżnych kwiatów oraz rzadko spotykanych roślin. A to tylko część atrakcji.
Targi NECROEXPO są najlepszą okazją do zaprezentowania aktualnej oferty swojej firmy oraz doskonałym miejscem wymiany poglądów i doświadczeń, uzyskania ciekawych informacji o trendach na rynku, jak również do spotkania
i integracji całej branży. Według statystyk z 2007 roku aż 95 % wystawców dotarło ze swoją ofertą do potencjalnych klientów.
Współorganizatorem wystawy jest Polska Izba Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej.


Zapraszamy do Targów Kielce już 19 czerwca!   


Dodatkowych informacji udziela:

Justyna Gawęcka
Specjalista ds. Promocji
Targi Kielce
Tel. (41) 365 12 35
e-mail: gawecka.j@targikielce.pl

KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
nagrobki
Amen usługi pogrzebowe Wrocław, od 1949r.

Zakład pogrzebowy Amen założony w 1949 roku we Wrocławiu od ponad sześćdziesięciu lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Zajmujemy się całodobowym transportem zwłok, rezerwacją terminów...

PRODUKTY
trumny
Urna ceramiczna model CU 30
Urna ceramiczna model CU 30 Cena: 244,00 zł brutto

Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe