zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe
IV edycja Omega Funeral Forum
IV edycja Omega Funeral Forum
W dniach 18-19 kwietnia 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się IV edycja Omega Funeral Forum. Organizatorem wydarzenia jest Grupa MTP wspólnie z magazynem Omega. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem  Międzynarodowej Federacji Organizacji i Firm Pogrzebowych FIAT-IFTA, oraz Wojciecha Labudy - Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów do spraw reform regulacji administracyjnych związanych z ruchem naturalnym ludności i ochrony miejsc pamięci, który weźmie udział w debacie na temat zmian w prawie pogrzebowym. Patronat branżowy nad wydarzeniem objęła Polska Izba Branży Pogrzebowej. 
Celem, który przyświecał organizatorom było stworzenie przyjaznej płaszczyzny służącej rzeczowej wymianie myśli i poglądów, na tematy, które od lat nurtują branżę funeralną. Podczas dwudniowej konferencji zostaną poruszone cztery obszary tematyczne, a każdy z paneli będzie zawierał wprowadzenie oraz interaktywną dyskusję. Kluczowym zagadnieniem jest oczywiście prawo pogrzebowe, które od kilkudziesięciu lat nie doczekało się regulacji prawnej, a obecna propozycja zmiany prawa jest prawdziwą rewolucją dla tego sektora gospodarki. Nowy projekt ustawy wprowadza usługi pogrzebowe na listę działalności regulowanej, prawo do grobu i jego likwidacji, instytucję koronera, czy elektroniczną kartę zgonu. Wymusi to na przedsiębiorcach potrzebę digitalizacji, ale także zdecydowanie usprawni funkcjonowanie zakładów pogrzebowych. Do dyskusji w tej sprawie zaprosiliśmy ekspertów oraz przedstawicieli środowiska branżowego między innymi: Wojciecha Labudę - Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów, Marka Cichewicza – Prezydenta FIAT IFTA, Roberta Czyżaka - Prezesa Polskiej Izby Branży Pogrzebowej, Jerzego Jarosza - Wicepresa Polskiej Izby Branży Pogrzebowej, Tomasza Salskiego - CEO eKlepsydra, doktora Tomasza Lewandowskiego - SMM Legal. 
W pierwszym dniu forum odbędzie się także panel wykładowy poświęcony wsparciu dla pracowników zakładów pogrzebowych, którzy na co dzień wykonują niezwykle trudną i odpowiedzialna pracę i sami są narażeni na stres związany z codziennymi obowiązkami. O komforcie emocjonalnym pracowników opowie Sylwia Piskulska, która podzieli się swoją wiedzą na temat jak postępować z klientami, a także jak udzielić wsparcia pracownikom firmy. Niezwykle delikatnym i ważnym zagadnieniem są problemy związane z samobójstwem i skutkami jakie wywołuje wśród bliskich. Tę trudną kwestię w kompleksowy sposób przedstawią ks. Tomasz Trzaska oraz dr Halszka Witkowska, zarówno w formie prelekcji oraz warsztatów, gdzie omówione zostaną dobre praktyki odnoszące się do konkretnych przypadków.
Drugi dzień forum poświęcimy na wykłady i szkolenia dotyczące ceremoniału pogrzebowego, które stanowią kulminacyjny punkt w funkcjonowaniu zakładów pogrzebowych. Uroczystość ostatniego pożegnania, to również najlepszy moment na budowanie wizerunku firmy. W panelu poświęconym tej tematyce udział wezmą Krzysztof Grządzielski i Ks. Wojciech Nowicki. Natomiast w części praktycznej zobaczymy pokaz florystyczny Mirosława Drohomireckiego, założyciela Warsztatowni Daisy oraz prezentację Patrycji Owczarzak, która na co dzień jest mistrzem świeckich ceremonii pogrzebowych.
W drugim dniu forum wystąpi certyfikowana trenerka Ewa Brok, która od lat wspiera przedsiębiorców w zwiększaniu zawodowej skuteczności w oparciu o etykietę biznesową. Nie zabraknie „case study” oraz porad z zakresu savoir-vivre i etyki biznesowej.
Na podsumowanie wydarzenia wystąpią redaktor naczelna czasopisma OMEGA – Klaudyna Bogurska-Matys, która opowie o tajnikach marketingu funeralnego. Dopełnieniem wiedzy na temat nowoczesnego zarządzania firmą z branży funeralnej będzie wystąpienia Łukasza Cholewickiego z agencji interaktywnej r360.
Podczas wydarzenia będzie również możliwość zapoznania się z ofertą partnerów forum w otwartej przestrzeni kongresowo-wystawienniczej Poznań Congress Center, która posiada doskonałą infrastrukturę. Dla zapewnienie komfortu naszych gości oprócz strefy wykładowej i sali warsztatowej znajdzie się przyjazna przestrzeń dla rozmów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Omega Funeral Forum.
Więcej informacji na stronie: www.funeralforum.pl 
Wydarzenie na fb: https://mtp-link.pl/u7huy
KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
nagrobki
COLDOR

O Firmie Przedmiotem działalności "COLDOR" Sp. z o.o. jest produkcja i sprzedaż systemów drzwi i komór chłodniczych w oparciu o poliuretanową płytę warstwową w okładzinach z różnych rodzajów...

PRODUKTY
Trawa nagrobna
Trawa i inne płyty (wykładziny) zabezpieczające ziemię, a właściwie ludzi chodzących wokół grobu przed ubrudzeniem.

Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe