zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
Wyszukiwarka produktów

Słowo kluczowe
Podmiot
Grupa
Sortuj po
Nagrobki

Firma: ZAKO Zakład Kamieniarski Marek Zajchowski
ul.
36-062 ZACZERNIE 188 k. Rzeszowa
tel: 017-873 33 09
fax: 017-873 33 09

Grupa: produkty
OPIS:

Kamień naturalny jakim jest granit z którego wykonujemy nagrobki jest najtrwalszym materiałem znanym od wieków. Tylko z takich materiałów produkujemy nasze nagrobki. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom wychodzimy naprzeciw z naszymi ofertami.

Spełniamy wszelkie życzenia naszych klientów, od projektu po montaż. Proponujemy Państwu szeroki wybór nagrobków i grobowców od tradycyjnego wyglądu aż po najnowocześniejsze wzory. Posiadamy szeroką gamę różnokolorowych egzotycznych granitów sprowadzanych z całego świata m.in.z: Afryki Płd., Skandynawii, Hiszpanii, Indii, Ukrainy a także z Polski.

Jesteśmy otwarci na różne propozycje wypływające nie tylko od klientów indywidualnych ale także od firm. Wzory nagrobków projektujemy w porozumieniu z naszymi klientami, w zależności od gustu każdego z nich. Posiadamy duży wybór własnych kompozycji, szeroki asortyment nagrobkowy renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Korzystamy z wyrobów do naszych nagrobków z włoskich firm, liderów wśród dewocjonaliów nagrobnych Caggiati oraz Fracaro.

Proponujemy także Państwu liternictwo, wizerunki nagrobkowe z brązu oraz wykonywane w naszej pracowni piaskowane lub tradycyjnie kute, także kolorowe. Zapewniamy duży wybór tablic napisowych o różnych kształtach i odmianach granitu, przyozdobionych rzeźbą np.: drzewa, róże oraz pełne rzeźby do naturalnej wysokości człowieka.
Zobacz zdjęcia w naszej FOTOGALERII

Prowadzimy sprzedaż ratalną w dogodnych dla klienta ratach.
Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe