zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
Wyszukiwarka produktów

Słowo kluczowe
Podmiot
Grupa
Sortuj po
Nagrobki

Firma: Kamieniarstwo nagrobkowe i budowlane
ul.Tulipanowa 3
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel: 603 80 15 60

Grupa: produkty
OPIS:

Naszym głównym produktem są nagrobki. Zajmujemy się produkcją, liternictwem oraz montażem na cmentarzach na terenie całej Polski. W związku z tym, iż nasze produkty wykonujemy od podstaw oferujemy je w bardzo atrakcyjnej dla naszych klientów cenie. Oferujemy wszelkie możliwe wzory we wszystkich dostępnych barwach (do obejrzenia tutaj - kliknij). Część z nich można obejrzeć w galerii poniżej jednak w rzeczywistości to wymagania klienta są jedynym ograniczeniem w doborze odpowiedniego wzoru. Wykonujemy nagrobki pojedyncze, podwójne, sarkofagi, naziemne czy stawiane na grobowcu.

Co muszę wiedzieć i nad czym sie zastanowić wybierając nagrobek?

Na samym początku należy się zastanowić czy nagorbek ma być nagrobkiem pojedynczym, czy podwójnym. Uzależnione jest to od ilości miejsca na cmentarzu oraz od liczby pochowanych osób. Przeciętny, pojedynczy nagrobek jest szeroki na 90-120 cm, natomiast szerokość podwójnego nagrobka może wynosić nawet 240 cm.
Drugim ważnym wyborem jest wybór kamienia, z którego chcemy aby nagrobek był wykonany. Jest to wyłącznie kwestia gustu i indywidualnej estetyki. Przykładowe wzory i barwy kamieni znajdują się tutaj (kliknij).
Następnie należy zastanowić się nad wzorem nagrobka. W związku z tym, iż jest to prawpodobnie najtrudniesza faza wybóru, proponuję przejrzeć nasza galerię (kliknij tutaj, aby przejść do galerii), a na pewno znajdziecie Państwo wzrór, który przypadnie Państwu do gustu, bądź zasugeruje inne, równie ciekawe rozwiązanie.
Kolejną fazą wyboru nagrobka jest wybór rodzaju oraz barwy napisu. Proponujemy dwa rodzaje napisów, z którymi można spotkać się na cmentarzach: wykonane z literek wypiaskowanych na płycie napisowej oraz nakładane na płytę napisowa - oba do obejrzenia tutaj (kliknij).
Ostatnią już częścią jest wybór rodzaju wykończenia nagrobka. Chodzi tutaj głównie o wykończenie bocznych krawędzi płyty nakrywającej całość.
Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe