zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
Wyszukiwarka produktów

Słowo kluczowe
Podmiot
Grupa
Sortuj po
Komory chłodnicze do przechowywania zwłok COLDATOR

Firma: WD Prefab Ltd
ul.Obrońców Westerplatte 5
83-000 Pruszcz Gdański
tel: (+48) 58/ 682 30 32
fax: (+48) 58/ 682 30 37

Grupa: produkty
OPIS:

Wymiary i konstrukcja chłodni
Chłodnie do przechowywania ciał firmy COLDATOR produkowane są w trzech standardowych wymiarach, z komorami po 2, 3 i 4 ciała. Przechowywanie większej ilości ciał możliwe jest poprzez zestawienie obok siebie standardowych chłodni. Chłodnia może być dostarczona w wersji z zamontowanym agregatem chłodniczym lub bez niego - z przeznaczeniem do chłodzenia centralnego. Wszystkie rodzaje chłodni mogą być wykonane w całości ze stali nierdzewnej.

Chłodnia - część wewnętrzna
Wnętrze chłodni: boki, góra, tył wykonane są z blachy powlekanej PCV bądź opcjonalnie ze stali kwasoodpornej. Ramy drzwi i same drzwi są standardowo wykonane ze stali kwasoodpornej. Drzwi zaopatrzone są w zawiasy z mechanizmem samozamykającym się oraz w klamkę z zamkiem na klucz.

Chłodnia - część wewnętrzna
Całe wnętrze chłodni może być wykonane z blachy powlekanej PCV lub w całości ze stali kwasoodpornej. Ramy drzwi są podgrzewane elektrycznie w celu zapobieżenia osadzaniu się wilgoci i "szronu" w trakcie pracy chłodni.

Izolacja
Cała chłodnia posiada izolację we wszystkich bokach, na spodzie i na górze.

Tace
Chłodnia dostarczana jest wraz z tacami na kołach. Tace poruszają sie po prowadnicach będących integralną częścią chłodni. Konstrukcja prowadnic umożliwia proste mycie wnętrza chłodni. Zarówno tace jaki i prowadnice wykonane są w całości ze stali kwasoodpornej.

System chłodzenia
Wszystkie modele produkowane są z wbudowanym kompletnym systemem chłodniczym zawierającym agregat oraz z gotowym podłączeniem do zasilania elektrycznego. Istnieje również opcja dostarczenia jednej lub większej ilości sztuk chłodni przystosowanych do podłączenia do agregatu chłodniczego umieszczonego na zewnątrz chłodni (chłodzenie centralne).

System załadowczy
Załadunek tac do chłodni odbywa się za pomocą wózków załadowczych o regulowanej wysokości. Możliwe jest dostarczenie wózków o napędzie hydraulicznym.

Odpływ
Przewód odpływowy do oprowadzania wody po myciu chłodni oraz po jej rozmrażaniu umieszczony jest w dolnej części chłodni.

Zasilanie elektryczne
Wszystkie modele chłodni zasilane są prądem jednofazowym 230V 50Hz zarówno w wersjach z wbudowanym agregatem chłodniczym jak i w modelach do chłodzenia centralnego. Obudowa gniazda powinna być zabezpieczona bezpiecznikiem 10A
Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe