zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
Wyszukiwarka produktów

Słowo kluczowe
Podmiot
Grupa
Sortuj po
Funeral Preplanning

Firma: "Sepultura" Zakład Usług Pogrzebowych, Grzegorz Nowocień
ul.Świętomarz 1a
27-225 Świętomarz
tel: 041 2722797

Grupa: uslugi
OPIS:

Funeral Preplanning to idea i trend zaczerpnięty z amerykańskich tradycji pogrzebowych. Jego istota przejawia się we wcześniejszym i szczegółowym zaplanowaniu ceremonii pogrzebowej. Obecnie coraz więcej osób uświadamia sobie potrzebę planowania pogrzebu za życia. Wynika to między innymi ze wzrostu tempa życia, pozostania samotnym zarówno w kraju jak i na obczyźnie, gdzie naszymi sprawami nie będzie miał się kto zająć.
Poprzez preplanning odnajdujemy swoisty komfort, zapewniający nas o właściwym charakterze naszego pogrzebu lub pogrzebu naszych ukochanych, a także we-wnętrzny spokój, zamiast nerwowych decyzji podejmowanych w tym ciężkim czasie.
Jeśli chcą Państwo zapoznać się z możliwościami Funeral Preplanning i zaplanować swój pogrzeb zapraszamy do naszego biura. Przedstawimy Państwu wszystkie możliwe rozwiązania - wybór trumny, stroju, formy obrzędu, kwiatów, itp. Usługa jest bezpłatna, a jej efektem jest podpisanie kontraktu na wykonanie pogrzebu według ściśle zaplanowanej i spisanej już formy. Jeden egzemplarz umowy pozostaje w domu pogrzebowym, a drugi otrzymują Państwo do bezpiecznego przechowania. Wykonanie usługi na podstawie kontraktu Preplanning nie wymaga dokonywania przedpłat.
Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe