LDM
Funeralis
Tesson
zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
TEMATY NA FORUM

WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe
ZAPYTANIA OFERTOWE
przetarg
Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Wystarczy wypełnić krótki formularz, a Państwa zapytanie trafi do firm z katalogu branżowego oraz będzie widoczne dla pozostałych użytkowników portalu.
Ostatnio dodane zapytania:
  1. oferta dla firmy pogrzebowej . . .
  2. Handluj z nami z Wielką Brytanią . . .
  3. Poszukujemy producenta trumien . . .
Handluj z nami z Wielką Brytanią
[b]HANDLUJ Z NAMI Z ANGLIKAMI!!![/b] W 2009 roku firma FUNONOVO sp. z o.o. uruchomiła swój odział w Wielkiej Brytanii pod nazwą FUNONOVO UK. FUNONOVO UK jest szansą dla wielu Polskich producentów z branży funeralnej , chcących eksportować swoje produkty do Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jeśli jesteście Państwo producentem akcesoriów pogrzebowych, trumien, urn lub akcesoriów dla zakładów pogrzebowych , skontaktujcie się z nami i przedstawcie swoją ofertę. Działamy na tamtejszym rynku z powodzeniem już od ponad roku. Nasze najbliższe plany to uczestnictwo w targach branżowych w dniach 10 - 12 czerwca w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Jeśli chcecie wystawić swoje produkty za naszym pośrednictwem wystarczy nam je tylko zaprezentować i uzyskać naszą aprobatę . Oferujemy pomoc w kontaktach z tamtejszymi odbiorcami , pomoc językową i transportową. Odwiedź naszą stronę w UK !!! FUNONOVO UK jest członkiem dwóch największych stowarzyszeń Brytyjskiej branży funeralnej. FFMA - Stowarzyszenie Producentów Branży Funeralnej NAFD - Stowarzyszenie Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej [img]http://www.funonovo.com/wp-content/uploads/2010/03/polska-600x160.png[/img] [url]http://www.funonovo.com/[/url] [url]http://www.funonovo.co.uk/[/url] FUNONOVO sp. z o.o. ul.Padlewskiego14 09-402 Płock Telephone: (+48)24 268 50 66 Fax: (+48) 24 364-19-24 Mobile: (+48) 0 605530245 Email: biuro@funonovo.com
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami powyższego zapytania --> zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze dostępu do panelu użytkownika --> załóż konto
KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
nagrobki
chłodnienazwłoki.pl

Właścicielem marki chłodnienazwłoki.pl jest firma WORKMET ze Skoczowa posiadająca halę produkcyjną w miejscowości Ogrodzona. Początki produkcji urządzeń dla branży pogrzebowej sięgają roku 2005,...

PRODUKTY
trumny
Trumny
nazwa: trumna nr kat.: T-50 Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie www.rymerol.com.pl lub pod numerem telefonu 086 217 45 68. Zapraszamy!

Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe