LDM
Funeralis
Tesson
zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
Wyszukiwarka produktów

Słowo kluczowe
Podmiot
Grupa
Sortuj po
Papier do druku kalki ceramicznej

Firma: DEKOGRAFIX Fotoceramika
ul.Ciołka 35 pawilon 45
01-445 Warszawa
tel: 501018844

Grupa: produkty
OPIS:

Papier do druku występuje w kilku wersjach:

Wersja Podstawowa – wymaga zastosowania papieru do laminowania lub lakieru błonotwórczego. Składa się z bazy (podkładu) pokrytego warstwą rozpuszczalną w wodzie umożliwiającą oddzielenie obrazu od podkładu. Warstwa ma w sobie dodatki klejące ułatwiające przyleganie obrazu do przedmiotu – ceramiki, szkła, emalii.

Do druku bezpośredniego – poza elementami wymienionymi wcześniej posiada warstwę topników umożliwiającą przeprowadzenie procesu wypału. W zależności od rodzaju używanych tonerów stosuje się papier typu „Y” lub „N”. Papiery tego typu nie wymagają stosowania papieru do laminowania lub lakierów błonotwórczych. Zastosowanie do płaskich powierzchni lub przedmiotów o regularnych kształtach typu walec. Stosuje się również do przedmiotów wypukłych jak porcelanki do zdjęć nagrobkowych.

Papier z białym tłem – posiada konstrukcję wersji podstawowej z dodatkiem białej powłoki. Powodem takiej wersji jest to, że drukarki laserowe nie są w stanie wydrukować białego koloru (pracują używając barw podstawowych w systemie C,M,Y,K). Papier z białym tłem doskonale sprawdza się przy stosowaniu na szkle oraz ceramice pokrytej innym kolorem szkliwa niż białe. Wymaga stosowania powłoki papieru do laminowania lub lakieru błonotwórczego.
Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe